Дебели комбинирани мулти-катни лавици за чевли надредените тродимензионални дневни простории врата кабинет пластични чевли за складирање на закачалки за складир
Свеж

Дебели комбинирани мулти-катни лавици за чевли надредените тродимензионални дневни простории врата кабинет пластични чевли за

DEN 785.60

Достапно.

Бесплатна комбинација за шиење, прифатете ги сите видови чевли, лесни за земање, уредно. Бесплатна комбинација, проширена буфла, вградена тока, PP материјал. Дизајн на висина за чевли со високи потпетици, давајќи им на потпетиците посебен простор за прием. Проширениот дизајн на дното, чевлите не се лесни за лизгање. Заштеда на простор. Чувајте го вашиот дом уредно и организиран, додавајќи повеќе простор за чевлите. Спецификации : Материјал : Пластични 2 бои за ваш изборИтем : чевли Организирајп : Rack Style за чевли : Stand Stand Shelffunction : Организатор за складирање на чевли : Метод на инсталирање на подови : 100% сосема ново.Фреј комбинација за шиење, прифатете ги сите видови чевли, лесни за земање, уредно. Комбинација, проширена буфла, вградена тока, PP Material Hanging Design Design за чевли со високи потпетици, давајќи им на потпетиците посебен дизајн на вселенско преклопување на дното, чевлите не се лесни за заштеда на просторот. Чувајте го вашиот дом уредно и организиран. Додавање повеќе простор за вашите чевли. Содржина на пакувања : 1*чевли Раконосно горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата А малку поразлично од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3cm. Програрете ја како што сакате, ставете ја насекаде, и оставете ги чевлите да имаат место за престој.

Детали

Избор на клиенти