Braxtonенски Breaxton Beanie - 2 кабел за уши плетено зимско топло руно капа - волнена снег на отворено ски -капа
Свеж

Braxtonенски Breaxton Beanie - 2 кабел за уши плетено зимско топло руно капа - волнена снег на отворено ски -капа

DEN 319.20

Достапно.

Оваа женска капа 30% волна од алпака. Еластично затворање. Beany капи за жени Спецификации : Волна од алпака - 30% полиестер - 30% акрилни влакна - 10% полиамид - 10% ски -капаче алпака волна е лесна и топла. Оваа прекрасна бујна плетена beanie е прекрасна идеја за подароци за Божиќ, Денот на благодарноста или кој било празник или прослава. Материјалите на нашите тобогани за жени имаат какви било агресивни состојки и се погодни за чувствителна кожа. 2 Пом капа - Бидете подготвени за комплименти со ушната капа за жени. Покажете ја својата loveубов со презентирање на оваа убава и топла плетена зимска капа за жени. Плетање на Beanie за жени има голем дизајн на плетење. Дури и ако е ладно, оваа бујна топла капа ќе ве задржи заштитена од студ. На вашата гардероба му е потребна капа за ушни мачки. Квалитет на нашите капи за тобоган за вас - нашите плетени капачиња за жени направени од европско предиво. Украина за квалитет на ушите - Бракстон плетени капи за жени направени во Украина. Совршен подарок со гаранција од 2 години - оваа зимска капи за жени - прекрасен подарок. Апсолутно сме сигурни во квалитетот на волна топли капи за жени, затоа нашиот производ доаѓа со две години гаранција. Оваа женска капа 30% волна од алпака. Една големина одговара на сите. Планирање на патување оваа зима? Потребна ви е скијачка капа или на отворено? Земете ја оваа плетена капа за жени со вас. Планирање на патување оваа зима? Потребна ви е скијачка капа или на отворено? Земете ја оваа плетена капа за жени со вас. Emsенски Beanie во комбинација со поставата на руно за дополнителна топлина.Руно, волна. Капчињата на Braxton Pom за жени се прекрасен начин да ја одржувате главата топла и да изгледате добро во исто време. Една големина одговара на сите. Womenените волна капа - бидете прекрасни и се чувствувате пријатно со мека топла капа од руно.

Детали

Избор на клиенти