Моторого Црн ЛЕД Мотоцикл Трепкачи За Трепкање Објектив За Чад ЦРНА СТРЕЛКА Led Трепкачи Светла Компатибилни за 2007 ХОНДА CBR1000RR
Свеж

Моторого Црн ЛЕД Мотоцикл Трепкачи За Трепкање Објектив За Чад ЦРНА СТРЕЛКА Led Трепкачи Светла Компатибилни за 2007 ХОНДА CBR1000RR

DEN 287.36

Достапно.

Моторого Замена Чад Објектив Црна СТРЕЛКА Предводена Трепкачи за 2007 ХОНДА CBR1000 RR. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ.Сосема Ново.Црна Површина и чад леќа.Амбер ЛЕР. Влез : 12v Моќност : 1 W. Килибар ЛЕР КОЛИЧИНА : 10. Големина : 3-3/4".Големина На завртки : 10мм. Должина На Жица : 10". Лесна инсталација.Треба поврзете го вашиот трепкач за велосипед за да трепнете.Оваа ставка е прилагодена компонента за вклопување и нема директна стандардна/оем модел апликација.Некои ставки може да бараат модификација и напредно ниво на механичка вештина и/или знаење за инсталација. Motortogo Црна LED Мотоцикл Трепкачи Чад Објектив Црна СТРЕЛКА Led Трепкачи Светла Компатибилен за 2007 Honda Cbr1000rrfeutaure : Motortogo Чад Објектив Црна СТРЕЛКА Led Трепкачи Компатибилен за 2007 Honda CBR1000 RRMaterial : ABS.Сосема Ново.Црна Површина и чад леќа.Амбер ЛЕР.Влез : 12v Моќност : 1 W. КИЛИБАР ПРЕДВОДЕНА КОЛИЧИНА : 10 големина : 3-3/4".Големина На завртки : 10мм. Должина На Жица : 10".Лесна инсталација.Треба поврзете го вашиот трепкач за велосипед за да трепнете.Оваа ставка е прилагодена компонента за вклопување и нема директна стандардна/оем модел апликација.Некои ставки може да бараат модификација и напредно ниво на механичка вештина и/или знаење Компатибилно за инсталација.

Детали

Избор на клиенти