Панда шема на кука за килим за килим со панда, вкрстени бод, запечатени комплети DIY, кука за килим за деца, комплет за капчиња за почетници, комплети за изработка на к?
Свеж

Панда шема на кука за килим за килим со панда, вкрстени бод, запечатени комплети DIY, кука за килим за деца, комплет за капчиња

DEN 1.67

Достапно.

Можете исто така да го завршите овој одличен проект со вашето семејство. семејство, работа, (или недостаток на работа), училиште, може да биде огромно и да направи апсурдни барања за нашите животи и благосостојба. Секој комплет за DIY е забавна активност-само јамка, кука и влечење, ќе биде одличен домашен проект за создавање и развивање на вашите вештини за занаетчиство!.2x24 инчи, големи : 31,5х45,2 инчи, лесни за учење и следење на чекорите за завршување на проектот DIY комплет, јамка, кука и влечење. [Многу симпатичен подарок] Готовиот тепих дава светло чувство. [Неограничени можности] Многу погодни за возрасни и деца кои сакаат да прават занаети. И може да ја искористи креативноста и концентрацијата на децата. Ова е токму она што го барате. И може да ја искористи креативноста и концентрацијата на децата. [Големина и чекори] Големина : Мала : 34. Правењето ист вид на бод одново и одново може да им даде на луѓето чувство на среќа. Кога пријателите ќе дојдат во вашата куќа, верувам дека ќе бидат многу изненадени!. Вашиот пријател ти кажува : „Еј, гледам, и јас сакам да го сторам тоа“, тоа е прекрасно чувство за единственост.2x24 инчи, големи : 31,5х45,2 инчи, лесни за учење и следење на чекорите за завршување на проектот DIY комплет, јамка, кука и влечење. [Неограничени можности] Многу погодни за возрасни и деца кои сакаат да прават занаети. Спецификација : Материјал : 100% Акрилна предиво од ткаенина Големина : Мала : 34. [Многу симпатичен подарок] Готовиот тепих дава светло чувство. [Различно] различно од другите комплети за DIY со бела позадина и тешко може да се работи, овој комплет DIY има шарени обрасци и обрасците се печатат на платното. Готовиот производ може да се користи за домашен приказ, украс на домови или тепих DIY, итн. Ова е токму она што го барате. Ова е зафатен свет . Јасно можете да го знаете предивото на секоја боја каде е вез на конецот.2 инчен пакет вклучува : -1 англиски прирачник-1 прирачник-1 прирачник-1 Печатена дно ткаенина-1 капчиња кука-1 Доста предиво со различни бои. Секој комплет за DIY е забавна активност-само јамка, кука и влечење, ќе биде одличен домашен проект за создавање и развивање на вашите вештини за занаетчиство!. Можете исто така да го завршите овој одличен проект со вашето семејство.

Детали

Material:
100% acrylic yarn fabric
Product size:
small
The package includes:
-1 English manual:
-1 printed bottom fabric:
-1 crochet hook:
-1 enough yarn of different colors :

Избор на клиенти