Хемптон Форж Хајленд Флоуд 16 компјутерски сет, 2,45 фунти, металик
Свеж

Хемптон Форж Хајленд Флоуд 16 компјутерски сет, 2,45 фунти, металик

DEN 2.33

Достапно.

Не'рѓосувачки челик. Погоден за празник Хајленд Рамлеј, поставен од Хемптон Форге, обезбедува автентично, стариот свет чувство, драпено по карактер и уметност. Третманот со тројно завршување на Highlandïs го издвојува од сите други комплети за прибор. Неговите глави со огледало се преодначуваат во нежни замрзнати совети, на кои им се придружи и занаетчија, обеткан бенд на стомакот. Вкусете во спектаклот и вечераат со божественото со Хајленд.

Детали

Избор на клиенти