Перница за одмор на ноктите Пу, кожен метална рамка за нокти, уметност перница перница перница перница за одмор, маникир алатка додаток за салон за уметност за нокт?
Свеж

Перница за одмор на ноктите Пу, кожен метална рамка за нокти, уметност перница перница перница перница за одмор, маникир алатка

DEN 0.33

Достапно.

☆☆☆☆☆ Високо квалитетно лице на перница, персонализирано радијан, може да го олесни притисокот на раката при работа. ☆☆☆☆☆ Металната рамка усвојува високо -квалитетна цевка од не'рѓосувачки челик, а примената на процесот на вакуумско обложување во голема мерка го прави поелегантен. Издржлив и никогаш ' ☆☆☆☆☆ јадро на мека перница, природна површина на кожена пумпа, добра пропустливост на воздухот и водоотпорна, се чувствуваат удобно. ☆☆☆☆☆ Долната кадифена површина е изработена од исклучителна изработка, обработка на фино раб, стабилен и детален дизајн. ☆☆☆☆☆ Го подобрува искуството на маникир на клиентот, високо -квалитетен PU материјал + метална рамка од не'рѓосувачки челик, може да се користи и за позадина на фотографијата. Совршен подарок за сопруга, женска пријателка и девојка која ја сака уметноста на ноктите. ☆☆☆☆☆ Високо квалитетно лице на перница, персонализирано радијан, може да го олесни притисокот на раката при работа. ☆☆☆☆☆ Металната рамка усвојува високо -квалитетна цевка од не'рѓосувачки челик, а примената на процесот на вакуумско обложување во голема мерка го прави поелегантен. Издржлив и никогаш ' ☆☆☆☆☆ јадро на мека перница, природна површина на кожена пумпа, добра пропустливост на воздухот и водоотпорна, се чувствуваат удобно. ☆☆☆☆☆ Долната кадифена површина е изработена од исклучителна изработка, обработка на фино раб, стабилен и детален дизајн. ☆☆☆☆☆ Го подобрува искуството на маникир на клиентот, високо -квалитетен PU материјал + метална рамка од не'рѓосувачки челик, може да се користи и за позадина на фотографијата. Совршен подарок за сопруга, женска пријателка и девојка која ја сака уметноста на ноктите. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Арт за нокти Перница за рака : ПУ кожа + метална боја : Големина на портокал : приближно. 26,5 x 13 x 6cm / 10.4 x 5,1 x 2.4in Карактеристики : Перницата за раце често се користи за маникир, што може да направи маникир удобна, стабилна рака, да го намали притисокот на раката и да го олесни заморот на раката. Користете : Домашна употреба, салон за нокти, итн.

Детали

Избор на клиенти