Нов LON0167 10PCS AC 250V 2A 2 Позиција 3 Терминал SPDT Hakesdryer Micro Slide Switch Latching (10PCS AC 220V 2A 2 Позиција 3 Терминал SPDT HAARTROCKNER MICROL SLIDE SWITCH
Свеж

Нов LON0167 10PCS AC 250V 2A 2 Позиција 3 Терминал SPDT Hakesdryer Micro Slide Switch Latching (10PCS AC 220V 2A 2 Позиција

DEN 151.52

Достапно.

Главна големина на телото : 12,5 x 6,5 x 6mm (L*W*H); Севкупна големина : 12,5 x 9 x 16mm (L*W*H); Тип на акција : Заглавување. Тип на контакт : СПДТ; Терминална количина : 3; Тип на прекинувач : прекинувач за вклучување. Оценки : AC 250 V 2 A; Земја на производство : Кина. Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 15g (Материјал : Kunststoff, Metall; Nettogewicht : 15 g. Содржина на пакет : 10 парчиња X Toggle Switch; Главна боја : Црна, сребрен тон (Packungsinhalt : 10 Stück X Kippschalter; Haupt Farbe : Schwarz, Silberton. 10 PCS AC 250 V 2 A 2 Позиција 3 Терминал SPDT Hakendryer Micro Slide Switch Latching Easy за инсталирање и лесен за употреба. Дома и долгогодишно и долгогодишно работење. итн. * B * H); Aktionstyp : Verriegeln Kontakttyp : SPDT; Anschlussmenge : 3; Schaltertyp : Kippschalter Bewertungen : AC 220 V 2 A; Herstellungsland : CHINAMaterial : Kunststoff, Metall; Nettogewicht : 15 g Packungsinhalt : 10 Stück x Kippschalter; Hauptfarbe : Schwarz, Silberton.

Детали

Избор на клиенти