4PCS M7 X 1 Титаниум Ti Hex Flange Nut/PRO Aerospace Arpey за велосипедски моторцикл автомобил брод
Свеж

4PCS M7 X 1 Титаниум Ti Hex Flange Nut/PRO Aerospace Arpey за велосипедски моторцикл автомобил брод

DEN 2.33

Достапно.

Тема на темата : 1мм. Материјал : Одделение 5, 6 AL/4 V титаниум. Половина од тежината на челичниот орев. Без 'рѓа. Високи перформанси, отпорни на корозија, мала тежина, завртки и ореви со висока јачина на титаниум имаат многу апликации, особено во спортот, автомобилските, трките, воздушната и медицинската индустрија.

Детали

Избор на клиенти