Smokt 1pcs аголна контактна топка со лежиште 7000C 7001 7002 7003 7004 7005 7006 7007 7008 ACM
Свеж

Smokt 1pcs аголна контактна топка со лежиште 7000C 7001 7002 7003 7004 7005 7006 7007 7008 ACM

DEN 415.68

Достапно.

Лежишта, топки и грмушки. 1. Прецизен процес, попрецизен третман на површината на трката, намалување на температурата на абење и трчање. 2. За подобрување на перформансите, отпорноста на триење на челичната топка е мала, а отпорот на абење е добра. Lifeивотот на замор на топката ќе биде надвор по нацртот, а вредноста на вибрациите е мала. 3. Висока цврстина и отпорност на абење, добра отпорност на топлина и отпорност на корозија и подолг живот. Лежишта, топки и грмушки1pcs аголна контактна топка со лежиште 7000 C 7001 7002 7003 7004 7005 7006 7007 7008 ACM.

Детали

Избор на клиенти