FZZDP Универзален прилагодлив проектор на проекторот за монтирање на кука за проекција на екранот на екранот, виси L-BRACKET филмски екран за завеси за монтирање кука ком
Свеж

FZZDP Универзален прилагодлив проектор на проекторот за монтирање на кука за проекција на екранот на екранот, виси L-BRACKET

DEN 0.33

Достапно.

Ова 6 "l-загради што се монтираат на студени, суви wallидови, тули и бетонски wallsидови и куки за карактеристики за да го обесат екранот на проекторот. Слот од 3,5 инчи овозможува длабочината на екранот да се прилагоди на 1,5 инчи до 5 инчи оддалечен од идот до исполнете ги вашите потреби за гледање. Монтирајте го вашиот екран на проекторот на wallидот со нашата стока. Секоја заграда за монтирање може да носи до 66 фунти, погоден за екран со тежина до 132 фунти. Решение за инсталирање на вашиот екран на проекторот или филм на филм со мир на умот. Овие 6 "l-загради што се монтираат на студија, сув wallид, тули и бетонски wallsидови и куки за карактеристики за да го обесат екранот на проекторот. Слот од 3,5 инчи овозможува да се прилагоди длабочината на екранот од 1,5 инчи до 5 инчи од wallидот за да ги задоволи вашите потреби за гледање. Поставете го вашиот екран на проекторот на wallидот со нашата стока. Секоја заграда за монтирање може да носи до 66 фунти, погоден за екран со тежина до 132 фунти. Тешка издржлива конструкција на челик ги прави овие загради за виси на екранот на филмот, доверливо решение за инсталирање на вашиот екран на проекторот или филмскиот екран со мир на умот. Овој 6 "l-загради што се монтираат на столче, сув wallид, тула и бетонски wallsидови, и куки за карактеристики за да го обесат вашиот слот за проекторот Screage 3,5 инчи овозможува длабочината на екранот да се прилагоди 1,5 инчи до 5 инчи оддалечен од wallидот за да се сретнете со вашиот Потребни потреби за гледање. Помај ја вашиот екранот на проекторот до wallидот со нашите добрини. Инсталирање на вашиот екран на проекторот или филм на филм со мир на умот. Лесно за инсталирање : Обезбедете го вашиот екран во ниеден момент со користење на вклучен хардвер. Инстали во дрво од дрво, сув wallид, тула или бетонски wallsидови. Димензии за монтирање на екранот за проект : 4,7 "x5.9" X1.1 "Комплет за монтирање на кука за екранот на филмот Оценето : 66 фунти секоја заграда. Погодно за екрани до 132 lbshardware комплет : вклучен.

Детали

Избор на клиенти