Едгни мажи преку ноќ патувачка торба Позиција торба за фитнес Поделување на влажна јога сув капацитет голем спортски торба спортска торба изолирана торба за влече
Свеж

Едгни мажи преку ноќ патувачка торба Позиција торба за фитнес Поделување на влажна јога сув капацитет голем спортски торба спортска

DEN 1472.00

Достапно.

Лесно за вашиот компјутер, списание, таблет, чадор, телефон, само земете торба за да одите на шопинг или да патувате. Материјал : најлон. Дизајн на модели : Солидни применливи сцени : слободно време, банкет, спорт, патување, бизнис. Издржлив, убав и удобен материјал за платно. Затворен пат : патент,. ЗАБЕЛЕШКА ПАТ : ЗАПАР, ДИЗАЈН ЗА МАДЕЛ : СОДРИНА ПРИМЕНА СЦЕНИ : СЛЕДЕЕ, БАНТУК, СПОРТС, ПАТУВАЕ, БИЗНИС СОДРИНА : 1 парчиња рамо на рамената со едноставен цврст изглед, свеж и елегантен, убав изглед, додајте убавица на вашиот компјутер, списание, таблет, чадор , телефон, само земете ја торбата за да одите на шопинг или патувајте дека е малку мирис од новата торба нормално, ќе се распрсне низ воздухот; може да има мали набори, но не грижете се, се враќа во нормала по употреба За некое време, и не влијае на изгледот и употребата, ве молиме бидете сигурни на .Сил : мода, тренд, колегиуми, убаво и удобно платно материјал за платно : 31 см (л) x21cm (W) x46cm (H) /12.20 '' (л ) x8.27 '' (W) x18.11 '' (H) "Пол : жени/девојче/мажи/boymaterial : nlonnote : 1. Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапување од 2-3 см; 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Опис : Должина на лентата за рамената : 100-120см/39.4-47.2'''Style Тип : Торба за рамо.

Детали

Избор на клиенти