Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик, надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки, завртка за продолжување, M6-M630 14 поставува завртки и орев)
Свеж

Syzhiwujia завртка и орев сет 304 не'рѓосувачки челик, надворешна шестоаголна завртка за завртки за завртки, завртка за продолжување,

DEN 2.67

Достапно.

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација со исклучителна изработка што секогаш ја одржува својата функција дури и во груби околини. Комплетна длабочина на конецот. Низата е уредна и јасна, а силата е рамномерна и не е лесна за лизгање. Многу погодно за употреба без закопчиња. Антиоксидација во влажна околина. Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација со исклучителна изработка што секогаш ја одржува својата функција дури и во груби околини. Комплетна длабочина на конецот. Низата е уредна и јасна, а силата е рамномерна и не е лесна за лизгање. Многу погодно за употреба без закопчиња. Антиоксидација во влажна околина. Широка апликација : Широко се користи за замена на скршени и исчезнати завртки од дома и канцелариски апарат, електроника, комуникациска опрема, мебел, како и DIY занаетчиски. Комплетот за асортиман на завртки ќе ги задоволи вашите различни потреби.

Детали

Избор на клиенти