Питсбург Фудбал ретро јама крст зимски капа капа за капа
Свеж

Питсбург Фудбал ретро јама крст зимски капа капа за капа

DEN 367.84

Достапно.

60% памук/40% акрилик. Направени во САД и увезени. Извезена капа на Beanie : Извезена во САД, оваа ретро Питсбург Фудбал Бејни Хет има дизајн за дишење, форма на фитинг и е кул и уникатна опција за fansубителите на пит -фудбалот. Премиум квалитет Удобно и стилско плетено капаче со едноставен, ретро-инспириран допир. Издржлива конструкција : Вклучува издржлив, долготраен вез што нема да попушти, крваре или излупи. Оваа висококвалитетна, мешавина од памук Питсбург е дефинитивно победник. Уште повеќе опрема за вентилатори : Пронајдете повеќе прекрасни предмети со пребарување на „Питсбург Готмеј Облека“ на АМЗН. Удобно, стилски и топло, ова капаче за фудбалско питсбург е сигурно дека ќе биде победник со лојални следбеници на Пит Фудбал и секој што е од Питсбург, ПА. Се одликува со старо училиште гроздобер дизајн на фудбалскиот тим на Питсбург со Крос. Кул и уникатна опција за fansубителите на спортот во Питсбург, оваа зимска капа на Питсбург Бејни е прекрасен подарок за зимски спортови за роденден, празник, Божиќ или ден на играта. Мека, дишејќи ја капачето на Питсбург Бејни 60% памук, 40% акрилна форма што одговара на формата една големина одговара на повеќето Ото капа 82-480 извезени во облеката во питсбург во Питсбург.

Детали

Избор на клиенти