Различни кучиња одгледуваат преносна торбичка за молив со голем капацитет, куќиште за козметичка торба за шминка за шминка за шминка
Свеж

Различни кучиња одгледуваат преносна торбичка за молив со голем капацитет, куќиште за козметичка торба за шминка за шминка за

DEN 2.67

Достапно.

ПУ+ Оксфордска крпа. Ткаенина со висок степен. Чувствувајте се меки и удобни, облечени отпорни и валкани. Преносен дизајн, лесен за носење. Голем капацитет може да стави пенкала, собрани марки, козметички работи, итн. Слоерите на мрежи можат да бидат поставени картички, белешки и други предмети. Практична и функционална чанта. Може да се користи како куќиште за пенкало, канцелариски додатоци, мала торба за шминка. Исто така, имаме бесплатна услуга за прилагодена шема, ако имате некои интересни слики, ве молиме контактирајте не за да се обидете да дизајнирате ваша торбичка за сопствен стил. Стилски дизајн, овој случај со моливи е одличен подарок за учениците, наставниците, уметникот, сестрите и пријателите на роденденот, Велигден, Денот на благодарноста, Божиќ!. ПУ+ Оксфордска крпа. Ткаенина со висок степен. Чувствувајте се меки и удобни, облечени отпорни и валкани. Преносен дизајн, лесен за носење. Голем капацитет може да стави пенкала, собрани марки, козметички работи, итн. Слоерите на мрежи можат да бидат поставени картички, белешки и други предмети. Практична и функционална чанта. Може да се користи како куќиште за пенкало, канцелариски додатоци, мала торба за шминка. Исто така, имаме бесплатна услуга за прилагодена шема, ако имате некои интересни слики, ве молиме контактирајте не за да се обидете да дизајнирате ваша торбичка за сопствен стил. Стилски дизајн, овој случај со моливи е одличен подарок за учениците, наставниците, уметникот, сестрите и пријателите на роденденот, Велигден, Денот на благодарноста, Божиќ!. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти