Полски ленти за нокти, стил на печатење со мермер, Даннаси 12 листови Лепички налепници за нокти Целосното нокти за маникир.
Свеж

Полски ленти за нокти, стил на печатење со мермер, Даннаси 12 листови Лепички налепници за нокти Целосното нокти за маникир.

DEN 0.67

Достапно.

Не нанесувајте на кутикула и кожи. Нанесете го врвниот гел за нокти на неа и не ја допирајте водата во рок од 2 часа. 1 × 12 листови налепници за нокти за дизајн. 1 × 1 парчиња професионални датотеки за нокти. 1 × 1 п.п. кутикула дрво стапче. 100% вистински лак за нокти. Без иритирачки мирис. Долготрајни 7 ~ 14 дена. Нема да има меурчиња. [Вклучен пакет] 12 листови елегантни налепници за лак за нокти (мермер печатење, градиент) + 1pc квалитетни датотеки за нокти + 1 парчиња дрвени куќички. [Времетраење 14 дена] направено од квалитетен реален лак за нокти, безбедност и заштита на животната средина; Погоден за курс за уметност за нокти / уметник за уметност за нокти и лична / домашна употреба итн. [Лесно за употреба] Нашите налепници за уметност за нокти се самолепливи, може да се држи директно на ноктите, квалитетна вискоза, повеќе траење и лесно да се отстрани. [Вие сте модна мила] Нашите дизајнери се однесуваат на модниот тренд, дизајнирајте ја најпопуларната шема на уметност за нокти, оставајте секогаш да шетате во првите редови на модата, да бидете најладната личност меѓу вашите пријатели. [Совети] Ако сакате да задржите долго време, можете да нанесете врвен гел за нокти на неа и да не ја допирате водата во рок од 2 часа. Се препорачува да го користите пред спиење, а ефектот е најдобар. [Вклучен пакет] 12 листови елегантни налепници за лак за нокти (мермер печатење, градиент) + 1pc квалитетни датотеки за нокти + 1 парчиња дрвени куќички. [Времетраење 14 дена] направено од квалитетен реален лак за нокти, безбедност и заштита на животната средина; Погоден за курс за уметност за нокти / уметник за уметност за нокти и лична / домашна употреба итн. [Лесно за употреба] Нашите налепници за уметност за нокти се самолепливи, може да се држи директно на ноктите, квалитетна вискоза, повеќе траење и лесно да се отстрани. [Вие сте модна мила] Нашите дизајнери се однесуваат на модниот тренд, дизајнирајте ја најпопуларната шема на уметност за нокти, оставајте секогаш да шетате во првите редови на модата, да бидете најладната личност меѓу вашите пријатели. [Совети] Ако сакате да задржите долго време, можете да нанесете врвен гел за нокти на неа и да не ја допирате водата во рок од 2 часа. Се препорачува да го користите пред спиење, а ефектот е најдобар.

Детали

Избор на клиенти