ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 30 парчиња 4 100мм водоотпорни тркала за тресење на шкурка, силикон карбид од 60 до 10000 решетки за полирање и мелење
Свеж

ZSBLXHHJD Абразивна шкурка 30 парчиња 4 100мм водоотпорни тркала за тресење на шкурка, силикон карбид од 60 до 10000 решетки

DEN 2.00

Достапно.

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име на производот : Водоотпорна кука и јамка од шкурка. Големина : 4 инчи (100мм). Примена : Широко користена во вештачки камен, мебел и производи од дрво, мелење и полирање метал, автомобили и други предмети. Идеално за полирање на дрво. Вклучен пакет : 30 парчиња x 4 "Водоотпорна шкурка. Лесен е за употреба, опфаќа голем број области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и го заштедува вашето време. Не мора да го исечете шкурката на сите име на Time Product : Водоотпорна шкурка Кука и јамки : 4 инчи (100мм) Примена : широко користена во вештачки камен, мебел и производи од дрво, мелење и полирање метал, автомобили и други предмети. Идеално за полирање на дрво. Пакуван : 30 парчиња x 4 "Водоотпорна шкурка3pcs од 80/180 / 240/400/800/1200/2000/3000/5000/ 7000 решетки, вкупно 30 парчиња.

Детали

Избор на клиенти