INANIR 5A 240V SWITCH 4NO 4NC Momentary 2 4 Позиција 360 степени Пролет Враќање од 2,5 mm фиксирање на конец за вкрстено монолевер прекинувач
Свеж

INANIR 5A 240V SWITCH 4NO 4NC Momentary 2 4 Позиција 360 степени Пролет Враќање од 2,5 mm фиксирање на конец за вкрстено монолевер

DEN 0.33

Достапно.

Поправање на големината на низата : 37мм/1,46 “(Certer to Certer). Струја на напон : AC 240 V 5 A. Материјал : , метал. Содржина на пакет : 1 x прекинувач за џојстик. Поправање на низата Големина : 37мм/1.46" (Certer to Certer). Струја на напон : AC 240 V 5 AACTION Тип : Моментарна Контакт Тип : 4 NC 4 NO (секој микро прекинувач има 1 NO 1 NC) Дијаметар на рачката : 14,5мм/0,57 "Вкупна големина : 47 x 47 x 67mm/1,85" x 1,85 "x 2,64" (l*w *Ж) Дијаметар за фиксирање на низата : 2,5мм/0.098 "Поправи го големината на конецот : 37мм/1.46" (Certer to Certer) Боја : содржина на Black Package 1 x Jојстик прекинувач Опис : Карактеристики : AC 240 V 5 A, 4 NC 4 NO (секој микро прекинувач има 1 NO 1 NC ), Моментално дејство.

Детали

Избор на клиенти