Colourlife Pencil Case Tagks Llama и Cactus Rainbow на розова кожна патент торбичка торбичка шминка козметичка торба држач за моливи за возрасни момчиња девојчиња
Свеж

Colourlife Pencil Case Tagks Llama и Cactus Rainbow на розова кожна патент торбичка торбичка шминка козметичка торба држач за

DEN 1038.40

Достапно.

Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање. Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде. Лесно ставете во какви било торби и лесно може да се извадат. Материјали : Направено од високо-одделение PU кожа, многу цврста и издржлива доволно за долгорочна употреба. Функции : Погодно за избор на предмети поврзани со технологија, како што се пенкала, моливи, нагласувачи и може да послужи повеќе намени, па дури и може да бидат козметички кеси, торбичка за шминка, чанта за монети. Персонализирана торба за пенкало за дизајн : печатена целата торба, едноставна, но модерна. Сите видови на изглед, убави, симпатични, тоа би можело да биде подарок за соученици, пријатели и деца. Исто така е совршен случај за патување за да се одржат канцелариски додатоци или адаптери и картички и ги одржува сите заедно во уреден поштенски патент. Големини : 20x10x5cm (7,8x4x2 IN), организатор за затворање на молив за затворање со 2 оддели на надворешноста, совршени торби со добра големина за складирање. Дополнителна рачка од страната ја прави торбата со моливи лесна за носење насекаде. Лесно ставете во какви било торби и лесно може да се извадат. Материјали : Направено од високо-одделение PU кожа, многу цврста и издржлива доволно за долгорочна употреба. Функции : Погодно за избор на предмети поврзани со технологија, како што се пенкала, моливи, нагласувачи и може да послужи повеќе намени, па дури и може да бидат козметички кеси, торбичка за шминка, чанта за монети. Персонализирана торба за пенкало за дизајн : печатена целата торба, едноставна, но модерна. Сите видови на изглед, убави, симпатични, тоа би можело да биде подарок за соученици, пријатели и деца. Исто така е совршен случај за патување за да се одржат канцелариски додатоци или адаптери и картички и ги одржува сите заедно во уреден поштенски патент. Colourlife Pencil Pencil Cox Молив за молив за возрасни момчиња девојчињаматеријал : Премиум PU кожа Големиот главен оддел е идеален за пенкала, моливи и мали шминка, вклучува мал страничен џеб за маркери и други димензии на кутии за мали предмети : приближно 20 CMX5 CMX10 CM (7,8x2x4in).

Детали

Избор на клиенти