Зинк боја на ноктите уметност Спанглс тркалезна точка светло сина 100 парчиња.
Свеж

Зинк боја на ноктите уметност Спанглс тркалезна точка светло сина 100 парчиња.

DEN 31.84

Достапно.

100 парчиња високо квалитетна уметност за нокти. Големина : 3 x 3 mm. Боја : светло сина боја. Одлично за секаков вид разубавување. Создадете своја индивидуализирана декорација за уметност за нокти. Zink Colornail Art Collection 3 D Spangleslight Blue Round Dot100 Pieces Approximal 3x3 mm.

Детали

Избор на клиенти