Акварел есенски пад на падот на рамената торба за намирници што може да се употреби, тешка школа торба торба за купување торба за плажа, патување, салата и пливање
Свеж

Акварел есенски пад на падот на рамената торба за намирници што може да се употреби, тешка школа торба торба за купување торба

DEN 1.33

Достапно.

Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. 【Одржување】 Оваа торба за тота може да се избрише со влажна крпа кога е валкана. Може да се однесе на шопинг, плажа, забава, училиште, работа, итн. Преклопниот и еднократно дизајн ви овозможува да го земете со вас и да го користите кога патувате или купувате. Неговата распространета големина е 11*9,5*15. Со употреба на торби за купување на еднократно, ќе и ’дадеме на Земјата зелена и здрава иднина и ќе живееме еколошки живот. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Моден стил : Оваа торба за тота е лесно да се совпаѓа со дневната облека, многу погодна за секојдневна употреба.【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет. Проширениот дизајн на лентата за рака може да го намали притисокот на рамото и да спречи болка во рамото предизвикана од носење тешки предмети долго време. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта.1 Во структура : Оваа вреќа со преклопување на рамото има 1 главна торба без затворање на патент и 1 мала торба со патент .4 Во лентата за рамената Висина : 11 Во преклопена големина : 7,9 * 4. 【Дизајн】 Надворешноста на оваа торба за ленти за рамо е дизајниран со џеб со патент, што е погодно за складирање на мали предмети како што се клучеви, промени и картички. Оваа торба за купување се препорачува да биде измиена со рака и обесена за сушење на воздухот и може да се пегла на ниска температура. Печатење : Целосен материјал за печатење : Големина на полиестер : Проширена големина : 11 * 9.

Детали

Избор на клиенти