Бејове Ракербек резервоар за жени за жени јога атлетски тренинг врвови без ракави лабави вклопувани мускули кошули активна облека 3 пакет
Свеж

Бејове Ракербек резервоар за жени за жени јога атлетски тренинг врвови без ракави лабави вклопувани мускули кошули активна облека

DEN 0.67

Достапно.

Ткаенина : 70%полиестер+25%рајон+5%спандекс. Материјалот е мек, лесен и дише; Ве одржува суво во текот на тренингот. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Пријателски за кожата и мека, класичен и едноставен стил, силна практичност, неговиот дизајн на Racerback и лабава силуета помагаат да се подобри слободата на движење и вентилацијата. Дното во облик на ременот и плетениот преден дизајн можат да го прикријат вишокот на стомакот, овозможувајќи ви подобро да уживате во среќата на вежбање за време на вежбањето. Сè уште можете да се чувствувате женствено додека останувате фит во овој женски спортски резервоар, совршен за вашиот активен животен стил кога ќе се појави топлината. Совршен резервоар за јога, трчање, вежбање, фитнес, салата и секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Пред да ја поставите вашата нарачка, погледнете во табелата со големина на опис на делот за избор на вистинска големина. Ткаенина : 70%полиестер+25%рајон+5%спандекс. Материјалот е мек, лесен и дише; Ве одржува суво во текот на тренингот. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Пријателски за кожата и мека, класичен и едноставен стил, силна практичност, неговиот дизајн на Racerback и лабава силуета помагаат да се подобри слободата на движење и вентилацијата. Дното во облик на ременот и плетениот преден дизајн можат да го прикријат вишокот на стомакот, овозможувајќи ви подобро да уживате во среќата на вежбање за време на вежбањето. Сè уште можете да се чувствувате женствено додека останувате фит во овој женски спортски резервоар, совршен за вашиот активен животен стил кога ќе се појави топлината. Совршен резервоар за јога, трчање, вежбање, фитнес, салата и секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Пред да ја поставите вашата нарачка, погледнете во табелата со големина на опис на делот за избор на вистинска големина.

Детали

Избор на клиенти