Lontimego 6 пакет алатка за мини метално шише
Свеж

Lontimego 6 пакет алатка за мини метално шише

DEN 2.67

Достапно.

Лесно за чистење, лесен за употреба. Направено од високо квалитетни нетоксични и безопасни материјали, нераскинливи, издржливи. Совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Вклучени шест различни куршуми во боја. Можете да споделите со вашите пријатели. Ние нудиме кутии за складирање и торби за складирање за лесно извадување на забавата. Лесно за чистење, лесен за употреба. Направено од високо квалитетни нетоксични и безопасни материјали, нераскинливи, издржливи. Совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Вклучени шест различни куршуми во боја. Можете да споделите со вашите пријатели. Ние нудиме кутии за складирање и торби за складирање за лесно извадување на забавата. Пакетот вклучува : 6 куршуми од сноп, 1 тегла за складирање, 1 кутија за складирање, 1 алатка Reamer, 1 четка за чистење, 1 торба за пакување на крпа, 10 сребрени екрани (15мм).

Детали

Избор на клиенти