Копче за кратки ракави на Hope & Henry Boys надолу
Свеж

Копче за кратки ракави на Hope & Henry Boys надолу

DEN 367.20

Достапно.

55% постелнина, 45% органски памук. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Нашето копче за кратки ракави надолу е сигурно да го задржи вашето момче ладно и удобно во потопло време - затоа што основите не мора да бидат здодевни. Се одликува со класичен стајлинг што го олеснува облекувањето нагоре или надолу, како копчињата на центарот на предниот дел, функционален џеб на градите и мал страничен отвор на цвест за поп -шема или боја. 55% постелнина, 45% органски памук, ексклузивно на трими. Облеката е овластена за OCS. Лев џеб на градите. Мала етикета за лого на платно во внатрешното копче на копчето. Машина за перење. Надеж и Хенри е американска компанија родена од верувањето дека убавата, квалитетна облека може да биде прифатлива за сите без да ја жртвува благосостојбата на нашиот народ и нашата планета.

Детали

Избор на клиенти