Ореви за конектор Bettomshin M6, јаглероден челик за спојување на јаглерод челик 20мм/0,79inch должина, пакет од 10
Свеж

Ореви за конектор Bettomshin M6, јаглероден челик за спојување на јаглерод челик 20мм/0,79inch должина, пакет од 10

DEN 0.33

Достапно.

✅ 【Димензија】- Навојна големина : M6; Вкупна големина : 20мм/0,79 "x 10мм/0,39" (висина x надворешна диа). ✅ 【Материјал】- Овие тркалезни конекторски ореви изработени од 304 не'рѓосувачки челик, третман за белење на вибрации на површината, третман на отпорни на абење и издржлива добра 'рѓа за употреба. ✅ 【Предност】- со компактна големина и лесна за употреба. Идеално за прицврстување на примена. ✅ 【Функција】- главно се користи за чести прилагодување на аглите, како што се тава за камера, држач за ламби, трпезариска маса за стакло, итн. ★ Bettomshin M6 304 Ореви за спојување од не'рѓосувачки челик 10 M6 ☁ Излез Дијаметар : 10мм / 0,39 "☁ Целокупна висина : 20мм / 0,79" BR> ★ Содржина на пакет : ☁ 10pcs x Орев за конектор.

Детали

Избор на клиенти