Столче за складирање MFCHY - кутија за складирање на столчиња за складирање на столчиња за чување на столчиња
Свеж

Столче за складирање MFCHY - кутија за складирање на столчиња за складирање на столчиња за чување на столчиња

DEN 1.33

Достапно.

Големина : 32*32*32см. Фланелна ткаенина, мека и удобна, перница со сунѓер со висок скок, седечки не уморен, добра еластичност. Мултифункционалната кутија за складирање гардероба може да се користи и како кутија за складирање на играчки за дневна соба, отоман, чевли за складирање на тремови, клупа за чевли. Голем капацитет и голем простор, можат да сместат повеќе облека, детски кукли за играчки, списанија, итн., Со дизајн на покритие за да се спречи влегување во прашина. Складирање на преклопување, инсталација, лесно чистење, рециклирање, одржување на вашиот простор за живеење организиран. Тип на производ : Мултифункционално складирање на складирање капацитет : 120kg Color : кафеава, темно сива материјала : фланел + сунѓер + PP табла : модни купопуларни елементи : цврсти колорибилни луѓе : ПРОДАВНИОТ ПРОИЗВОДСТВО : Дневна соба, спална соба, детска соба, итн. Закуски, далечински управувачи, жици/жици за слушалки, итн. Метод на миење : Избришете со влажна крпа, не изложувајте на сонцето.

Детали

Избор на клиенти