Мед пчела игра за туширање за бебиња, цветни предвидувања за бебиња и картички за совети, игри со родови, игри за забави за бебиња и активности, сет од 30
Свеж

Мед пчела игра за туширање за бебиња, цветни предвидувања за бебиња и картички за совети, игри со родови, игри за забави за

DEN 1.33

Достапно.

1. Дизајн : Печатено во живописни бои за да се спречи мавта со мастило, совршени детали за да ви донесе забава и радост за вас и вашите гости. 2. Материјал : Дебелиот премиум картон го олеснува пишувањето во споредба со другите совети или картички за благослов кои користат сјајно печатење. 3. Димензии : 5 "x 7" двострана штанд, хартија за пишување 250gm. 4. Пакетот вклучува : Секоја пакет содржи 30 карти за игри што можете да ги играте со вашите гости. 5. Повод : Оваа картичка е погодна за тушеви за бебиња, забави за откривање на пол и многу повеќе. Може да биде и убава декорација за туш за бебиња. 1. Дизајн : Печатено во живописни бои за да се спречи мавта со мастило, совршени детали за да ви донесе забава и радост за вас и вашите гости. 2. Материјал : Дебелиот премиум картон го олеснува пишувањето во споредба со другите совети или картички за благослов кои користат сјајно печатење. 3. Димензии : 5 "x 7" двострана штанд, хартија за пишување 250gm. 4. Пакетот вклучува : Секоја пакет содржи 30 карти за игри што можете да ги играте со вашите гости. 5. Повод : Оваа картичка е погодна за тушеви за бебиња, забави за откривање на пол и многу повеќе. Може да биде и убава декорација за туш за бебиња.

Детали

Избор на клиенти