15 листови 1215 парчиња налепници за азбука букви самостојно лепење на винил буква налепници ласер сјајна искра винил буква, налепници за писмо за дипломирање, декора
Свеж

15 листови 1215 парчиња налепници за азбука букви самостојно лепење на винил буква налепници ласер сјајна искра винил буква,

DEN 2.67

Достапно.

Лесен за употреба : Тие се налепници за самолепливи букви, така што не ви треба лепак за да ги залепите, така што треба само да ја излупите хартијата што ја поддржува од декорацијата, а потоа да ги залепите азбуките на местото каде што сакате, удобно и едноставно, Донесувајќи ви неограничена забава и чувство за достигнување. 9 x 7,6 инчи/ 22,9 x 19,3 см, секоја капитална буква, нумерички симбол мери приближно. Количина : Секој пакет вклучува 15 листови во 5 различни бои за само-лепени броеви на винил букви, секој лист е приближно. DIY како што сакате : Секој лист од овие налепници за само лепило азбука содржи целосен сет на букви и други вообичаени знаци, овие слатки букви можат да се комбинираат во неколку зборови или реченици што можете да ги додадете во вашите DIY занаети.

Детали

Избор на клиенти