PAC LP7-2R L.O.C. Конвертор за излез на серија 2-канали со далечинско вклучување
Свеж

PAC LP7-2R L.O.C. Конвертор за излез на серија 2-канали со далечинско вклучување

DEN 3.33

Достапно.

Вградено далечинско коло за вклучување. Прифаќа и на високо ниво дизајнирани од земја за да понудат поголема флексибилност и подобрени перформанси, LP7-2 R има и прецизни стерео стекнување садови и универзална прицврстување кои се ексклузивни за L.O.C. Про. И со подобрена реакција на фреквенција, намалување на големината и поголема моќност сега со 55 W по канал, L.O.C. Pro ги задоволува сите ваши потреби за инсталирање!; LP7-2 R е ултра компактен за поголема флексибилност-33% помала големина значи повеќе простор за виталните компоненти.

Детали

Избор на клиенти