Aureday 60 Преносен телефонски статив за мобилниот телефон со iPhone и Android со далечински пакет со 50” алуминиумски лесен телефонски статив со држач за телефони и носат тор
Свеж

Aureday 60 Преносен телефонски статив за мобилниот телефон со iPhone и Android со далечински пакет со 50” алуминиумски лесен

DEN 3.00

Достапно.

Овој статив за мобилни телефони е многу разноврсен и здрав, што го прави одличен за мулти-употреба, особено на отворено. Можете да направите свои слики без дополнителна фрустрација на некој друг да се меша. 3-насочен тава-глава-3-насочен тава глава се опреми со три одделни копчиња на заклучувањето на главата, бравата на тавата и заклучувањето на навалување, заедно со плочата за брзо ослободување и нивото на меурчиња, нуди одлична стабилност и ви дава одлични, мазни резултати Кога користите тави и навалувања за време на снимање на фотографии или видео, вклучувајќи снимки од портрет, панорамски снимки на пејзаж и многу повеќе. Повеќекратни избори со должина ви овозможуваат да фатите разни прекрасни снимки пред најубавите позадини. 3 Во еден држач за телефон : Aureday The The The Thone Stand користи иновативна идеја, интеграција со телефонскиот статив, штандот на маса и селфи стап заедно, што заслужува да се нарече интелективен гаџет за мобилни телефони.3 Во еден држач за телефон : Aureday The The The Thone Stand користи иновативна идеја, интеграција со телефонскиот статив, штандот на маса и селфи стап заедно, што заслужува да се нарече интелективен гаџет за мобилни телефони. Висококвалитетен телескопски пол : Усвојување на висококвалитетен алуминиумски легура материјал и процес, што го прави селфи стап статив цврсто и елегантно. Овој статив за мобилни телефони е многу разноврсен и здрав, што го прави одличен за мулти-употреба, особено на отворено. 3 Во еден држач за телефон : Aureday The The The Thone Stand користи иновативна идеја, интеграција со телефонскиот статив, штандот на маса и селфи стап заедно, што заслужува да се нарече интелективен гаџет за мобилни телефони. Супер погодно за селфи, истражување, соло патување, тикток, живо во живо, и др. Трајни и стабилни на висококвалитетни алуминиумски легури, не само што го истакнуваат вашето чувство за стил, туку е и удобно да се одржи и додава дополнителна заштита на статив. Можете да направите свои слики без дополнителна фрустрација на некој друг да се меша. Мило ми е за сите loversубители на фотографијата!. Тоа е доволно цврсто за да се даде цврста, безмилотна поддршка на вашиот мобилен телефон, камера без огледала, веб-камера и многу други уреди под 2 кг. Можете да направите свои слики без дополнителна фрустрација на некој друг да се меша. Овој статив за мобилни телефони е многу разноврсен и здрав, што го прави одличен за мулти-употреба, особено на отворено.

Детали

Избор на клиенти