Дијамантски комплети за сликање за возрасни 5d DIY црвени птици на гранка дијамантска уметност DIY сликарство комплети со целосен квадрат вежба за везови слики уметно
Свеж

Дијамантски комплети за сликање за возрасни 5d DIY црвени птици на гранка дијамантска уметност DIY сликарство комплети со целосен

DEN 1521.60

Достапно.

【Големина на сликарството】 -Канвас големина 12x16inch, 30mx40cm.Ова е полно вежбање со дијаманти за вежбање, квадратен дијамант. 【Популарни DIY забава】 комплети за дијамантска уметност DIY можат да ја подобрат практичната способност, да вежбаат координација на рачно око, да ја подобрат перцепцијата на бојата, да ги регулираат емоциите, да го олеснат притисокот и да култивираат трпеливост. Погоден за деца, возрасни почетници и постари лица. 【Убавина и мода】 5Д слики од дијаманти совршено ја украсуваат вашата канцеларија, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, студија, ходник, бар и така натаму. Во моментов, тоа е најпопуларната декорација за домашни дома, што ја прави вашата куќа жива и полна со топлина слична на дома. Spresе чекори за производство на DIY】- прво ставете ги истите дијаманти во послужавник, а потоа однесете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно соберете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. 【Гаранција на производи и услуги на клиентите】 - затоа слободно контактирајте не доколку имате какво било прашање. 【Големина на сликарството】 -Канвас големина 12x16inch, 30mx40cm.Ова е полно вежбање со дијаманти за вежбање, квадратен дијамант. 【Популарни DIY забава】 комплети за дијамантска уметност DIY можат да ја подобрат практичната способност, да вежбаат координација на рачно око, да ја подобрат перцепцијата на бојата, да ги регулираат емоциите, да го олеснат притисокот и да култивираат трпеливост. Погоден за деца, возрасни почетници и постари лица. 【Убавина и мода】 5Д слики од дијаманти совршено ја украсуваат вашата канцеларија, дневна соба, трпезарија, спална соба, бања, студија, ходник, бар и така натаму. Во моментов, тоа е најпопуларната декорација за домашни дома, што ја прави вашата куќа жива и полна со топлина слична на дома. Spresе чекори за производство на DIY】- прво ставете ги истите дијаманти во послужавник, а потоа однесете го вметнувањето „пенкало“ на квадратниот лепило лесно, оставете малку лепило на пенкалото, конечно соберете го дијамантот и ставете го на соодветниот број на платното. 【Гаранција на производи и услуги на клиентите】 - затоа слободно контактирајте не доколку имате какво било прашање.

Детали

Избор на клиенти