Американска школка, гигантска жаба, 6 до 7 инчи, 6 -7
Свеж

Американска школка, гигантска жаба, 6 до 7 инчи, 6 -7

DEN 353.76

Достапно.

Содржи 2 парчиња. 6 до 7 инчи. Наутички тематски настани декор. Одлично за домашен декор. Централно парче. Џиновска фронг школка. Џиновска фронг школка. Одлично за декор за домови, градинарски акценти, вазни полнила. Хоби занаети како што се огледала, украс, какви било уметности и занаетчиски проект. Совршено за секој настан со наутички тематски. Нашите школки се измиени и испитуваат со највисок можен квалитет.

Детали

Избор на клиенти