Cabilock Fashion Nordic Style Muitiple Jockets wallидна врата за чување торба за складирање Прекрасна висечка сундери организатор за дом за дома во бања
Свеж

Cabilock Fashion Nordic Style Muitiple Jockets wallидна врата за чување торба за складирање Прекрасна висечка сундери организатор

DEN 148.48

Достапно.

Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографиите и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Дојдете со дрвен пол што е многу погодно да се обеси. Може да се обеси на wallидот или друг предмет-заштедете простор. Kitchen wallид-монтиран, wallиден монтиран, монтиран за bathingид, поставен на врата, виси плакарот, балконски wallид што може да се постави. Висечки торби за складирање со 3 џебови и 2 кука, лесни за организирање на вашите различни мали работи, како што се телефон, клучеви, дневни духови, сите далечински управувачи, чаши, накит, полначи, сметки, помали тетратки на хартија, пенкала, коверти, козметика, итн. Неверојатната способност за складирање ја прави вашата куќа да има повеќе простор. Опис Измами на памук и постелнина, предметот е дизајниран за заштеда на простор и удобно складирање. Тој е отпорен на абење и издржлив, со голем капацитет и три џебови и две куки. Производот се применува на задниот дел од вратата или на други места каде што може да се обеси. 48 x 21,5 x 1,2 см.- Неверојатната способност за складирање ја прави вашата куќа да има повеќе простор. или друг предмет-зачувајте простор. Kitchen Wallид-монтиран, wallиден монтиран, wallид што може да се постави, монтиран од вратата, висина од плакарот, балконски wallид што може да се постави. како што се телефон, клучеви, дневни духови, сите далечински управувачи, очила, накит, полначи, сметки, помали тетратки на хартија, пенкала, пликови, козметика, итн. и итн., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографиите и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодариме! Пакет вклучително и 1 x виси торба.

Детали

Избор на клиенти