Wpyyi зајак бебе ситни тоалети стојат вертикални уринарни деца тренинг момче пиша бања wallид монтиран за патувања за патувања поделени преносни
Свеж

Wpyyi зајак бебе ситни тоалети стојат вертикални уринарни деца тренинг момче пиша бања wallид монтиран за патувања за патувања

DEN 2716.32

Достапно.

Еколошки материјал, нетоксичен и без чуден мирис. Дизајнот на суспензија може да ја прилагоди висината на предметот според бебето. Голем капацитет обезбедува урината да не се прелева. Прекрасен подарок на вашето бебе и вашите пријатели. Опремено со дизајн на цевки со вода, повеќе чиста и санитарна. Карактеристики : еколошки материјал, нетоксичен и без чуден мирис. Дизајнот на суспензија може да ја прилагоди висината на предметот според бебето. повеќе чисти и санитарни. Спецификации : Материјал : PPSIZE : 23.5x18x51.5cm/9.25'''x7.09'''x20.28'''color : светло сина, сина, зелена пакет вклучува : 1pc × бебе уринарно : 1.transition : 1cm = 10мм = 0,39inch2. Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите.3. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!.

Детали

Избор на клиенти