Ldchnh виножито во боја хрчак гнездо за спиење кафез миленичиња diy скривања колиба играчка мало животно снабдување хрчак скривалиште
Свеж

Ldchnh виножито во боја хрчак гнездо за спиење кафез миленичиња diy скривања колиба играчка мало животно снабдување хрчак скривалиште

DEN 1.33

Достапно.

Боја на играчки во куќа на хрчак : Шарена. Големина на куќата на кафез на хрчакот : Завршено : L*W*H : 13*14.5*13.5cm (5.12*5.71*5.31in). Пакетот вклучува : 1 x скривалиште на хрчак. Светли бои, прекрасен изглед, простран простор, фиксни брави, лесни за чистење, вентилирани и вентилирани, дизајн на шасијата, можат да спречат да се фрлат чипови од дрво. Мултифункционален дизајн, хрчаци можат да јадат, да спијат, да играат, итн.

Детали

Избор на клиенти