Говорник на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III T-Mobile со 13H водоотпорно време на игра, затворено, патување на отворено 1500
Свеж

Говорник на Tek Styz IPX7 компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III T-Mobile со 13H водоотпорно време на игра, затворено,

DEN 0.67

Достапно.

? ? . ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - голем капацитет на батеријата (до 13+ часа на траење). ? Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносна Bluetooth Tek Styz верзија IPX7 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ? ? . ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - голем капацитет на батеријата (до 13+ часа на траење). ? Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносна Bluetooth Tek Styz верзија IPX7 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ⚡ Нашиот нов водоотпорен звучник IPX7 е дизајниран да е компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III T-Mobile! Specifications : ? ● Уживајте да имате звучник кој не само што е добар изглед, туку кул и преносен на 5 вати што можете да ги земете каде било (повеќе бои за избор) ● Вклучува вграден микрофон? Така, сè уште можете да одите повици додека слушате музика со 5 WATTS моќност ● Овој солиден hi-fi дигитален звучник го прави ова совршено и за патување и за да се случи каде било. ● Новата функција со нашата е дека можете да спарите две од овие заедно за стерео опкружување како Звук! ● Размислете да добиете еден за дома, еден за канцеларија или патувате, така што секогаш ќе бидете затворени преносен звучник и комплет за комбо. Вклучени) ✅ annhancements : ? ● Super Speed ​​Syncing - Брз сигнал Bluetooth 4.2, брз, лесен, дозволува два звучници да бидат поврзани одеднаш до 13 часа време на игра! Врска, интелигентни компјутери, ниска потрошувачка на енергија, повик за намалување на бучавата, стабилна врска со батерија од 800m Ah ● Hifi без оглед на квалитетот на звукот на загуби, повик без раце со висока дефиниција, заоблена двојна дијафрагма ● клуч за режим (прекинувачот лесно на Bluetooth/USB/TF картичка/ FM/input input/говорна команда).

Детали

Избор на клиенти