Подлога за греење на миленичиња, затворено греење за греење за мачки и кученца.
Свеж

Подлога за греење на миленичиња, затворено греење за греење за мачки и кученца.

DEN 3.33

Достапно.

Најдобрите душеци за греење на миленичиња обезбедуваат топлина за вашите миленици, загреаните кревети за мачки се исто така погодни за вашите други миленичиња (кучиња, зајаци, итн.) За да ги направите вашите миленици поудобни оваа зима. Тежина : 1,98 фунти Големина : 18*18 инчи (рачното мерење има грешка од 0,5 инчи, реално преовладување) Пакетот за греење на миленичиња Големина на пакетот : Околу 9*9*2 инчи подлога за греење на миленичиња со тајмер : Подлогата за греење на миленичиња со функција за тајмер нуди автоматска Опсег на исклучување од 2-12 часа. Притиснете го копчето "TIMER" за да го поставите времето на 2/6/8/12/12 H и можете да ја почувствувате температурата за околу 2-3 минути. Внатрешната подлога за греење на домашни миленици нуди 1-9 нивоа на температурни поставки за да изберете. Колку е поголема поставката, толку е поголема температурата. Изберете најудобна топлина и добијте ги резултатите што ги очекувате. Можете да го поставите според собната температура за да обезбедите топлина за вашето домашно милениче. Контролирајте ја температурата на електричната подлога за греење на кучиња со LED контролорот, кој лесно може да ја прилагоди температурата за да одговара на вашето домашно милениче со 9 температурни поставки (86-131 ℉/30-55 ℃). Материјал : Јакната за греење на миленичиња е изработена од меко кратки купови влакна, што е релативно меко и погодно за постари миленичиња, артритични миленичиња, новороденчиња, бремени миленичиња или животни кои се опоравуваат од болест или повреда. Помага да ги одржува миленичињата здрави и удобни.

Детали

Избор на клиенти