АБУФАН 12 парчиња Фиеста Мексикански Украси За Забави Хартиени Очила Синко Де Мајо Очила Фото Реквизит Фиеста Забава Материјали
Свеж

АБУФАН 12 парчиња Фиеста Мексикански Украси За Забави Хартиени Очила Синко Де Мајо Очила Фото Реквизит Фиеста Забава Материјали

DEN 0.67

Достапно.

хартија. Вклучувајќи 6 различни модели и стилови, 2 парчиња за секоја шема, вкупно 12 парчиња хартиени чаши. Убаво е да го споделите со вашето семејство и пријатели. Овие очила за фиеста се составени од квалитетен дебел картон, со технологија за печатење со шема со висока дефиниција, без мирис, не е лесно да исчезнат и деформираат, може да се применат многу пати. Овие очила за сонце фиеста се со димензии околу 7,4 инчи, вистинската големина е дизајнирана да одговара и на возрасните и на децата, така што не треба да се грижите за погрешната големина. Синко Де Мајо очила со различни модели, полни со силна партиска атмосфера, така што секој може да има различни избори за да го избере својот омилен стајлинг. Очилата за забава се погодни за семејни собири, забави со мексиканска тема, карневалски настани Во Синко Де Мајо, Ден на Мртвите, свадби, паради, мексикански забави во луау, тушеви за бебиња, играње улоги иachенски забави,. Опис совршена големина за деца, тинејџери и возрасни да носат во тако рунда забава на фиеста, здраво авокадо забава, ајде фиеста забава и работи.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Хартија-Големина : 19, 00Х12, 00Х7, 50см/7, 47Х4, 72Х2, 95непакување Вклучувајќи12 € Хартиени Очила Реквизити.

Детали

Избор на клиенти