SLSFJLKJ 10 Инчен ВИДЕО LED Selfie Прстен Светлина USB Прстен Светилка Фотографија Светлина Со Држач За Телефон Статив Стојат За Шминка
Свеж

SLSFJLKJ 10 Инчен ВИДЕО LED Selfie Прстен Светлина USB Прстен Светилка Фотографија Светлина Со Држач За Телефон Статив Стојат

DEN 7142.40

Достапно.

1. 3 Бои, Светло За Затемнување Без Чекори, Бела Светлина, Топла Светлина, Мека Светлина. 2.Со Студиото За Пополнување На Светлината Слика, Портрет само-тајмер Пополнете Светлина. 3.Фото Студио Прстен Предводена Светлина Usb Приклучок Пополни Светлина. 4.Голем опсег на полнење на светлината, доволна осветленост, добра стабилност, униформа и мека светлина. 5. Погоден За Многу Социјални, како Што Се Шминкање , Видео Во Живо ,Студиско Светло ,фотографија. Карактеристики : 1. 3 Бои, Светло За Затемнување Без Чекори, Бела Светлина, Топла Светлина, Мека Светлина2.Со Студиото За Пополнување На Светлината Слика, Портрет само-тајмер Пополнете Светлина .3.Фото Студио Прстен Предводена Светлина Usb Приклучок Пополни Светлина .4.Голем опсег на полнење на светлината, доволна осветленост, добра стабилност, униформа и мека светлина.5. Погоден За Многу Социјални, како Што Се Шминкање , Видео Во Живо ,Студиско Светло ,фотографија.Опис на светилката : тип На Светлина : може да се прилагодат три извори на светлина : топла светлина, бела светлина, бела топла светлина.Температура на бојата : 3200-5700 дијаметар на светилката : 10 инчи (26 см)Број на монистра : 48/80 мониста на светилката модел : 2835поќ : 12војно напојување : USBMaterial : Absdespressiption на статив : висина на Статив : , 160 см (63 инчи)Тип : триаголник што Се Повлекува тип на заграда : 1/4дали да се намали : листа : 1 сет х пополнете лајтнот : 1. Поради Разликата Во Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите.2. Ве Молиме Дозволете Грешка Од Неколку Сантиметри Разлики Поради Рачно Мерење.Избор на подарок : ова светло за полнење на мобилниот телефон може да биде подарок за пријателите, семејството, колегите.Пополнете Светло За Телефон : светлото за полнење на мобилниот телефон може да се исече на лаптопи, компјутери, мобилни телефони, камери итн.

Детали

Избор на клиенти