Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo X9 125 Еволуција Еуро 3 2005-2006
Свеж

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Piagjo X9 125 Еволуција Еуро 3 2005-2006

DEN 622.08

Достапно.

Состојба : Нова. Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Цевка на влезот/излезот : 10мм и 10мм. (!!!Проверете ја големината пред нарачката, обезбедете 6мм/8мм за мотор со помала големина!!!). Стапка на проток : 60 КС. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. Спецификација : 100% тестирано обезбедување квалитет, поодговорно, поевтино, полесно за инсталирање. Позиција : Надворешно поставување на резервоарот. Цевка од внатре/надвор : 10мм и 10мм. (!!!Проверете ја големината пред нарачката, обезбедете 6мм за мотор со помала големина!!!) Влезен напон : 12v Притисок : 1-2 PSI (0,07-0,015 БАРИ 0,006-0,0015 m Pa). Стапка на проток : 60 КС. Содржина : Пумпа за Гориво вклучувајќи 2 жица олово и приклучок. Материјал и Боја : Материјал : изработен од Висококвалитетна Метална Боја : како слика. Вклучен пакет : 1x Комплет За Пумпа за Гориво. (100% Сосема Нов Никогаш Не Се Користи Или Инсталиран).

Детали

100% quality assurance tested, more responsive, less expensive, easier to install. Position:
Outside tank fitment. Pipe of in/out

Избор на клиенти