Симпатична Ананас Далечински Управувач Држач За Складирање Мултифункционален Десктоп Организатор со 5 Прегради
Свеж

Симпатична Ананас Далечински Управувач Држач За Складирање Мултифункционален Десктоп Организатор со 5 Прегради

DEN 356.64

Достапно.

Стп кожа. Произведено во САД Или Увезено. 🎅 Големина-Должина 21см/8.3 во, Ширина 7.3 см/2.9 во, Висина 12см/4.7 во. 🎅 оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна стп кожа, која има добра текстура и е издржлива. 🎅 кутијата за складирање има нежен изглед, елегантен и едноставен дизајн, кој игра улога во украсувањето на просторијата. 🎅 Пет пространи прегради за складирање можат да држат далечински управувачи, канцелариски материјали, медиумски додатоци или четки за шминка и други предмети. 🎅 Овој Далечински Организатор на ТВ лесно се вклопува на масичка, кауч, фотелја, спална соба, ноќна маса, дневна соба, аголна маса, комода, работна соба и многу повеќе. Дали го барате вистинскиот организатор на бирото за дневна соба?Нашата разноврсна кутија за складирање е софистицирана колку што е функционална.Организатор на биро со повеќе прегради за универзален далечински управувач, мобилен телефон, мали додатоци за електронски медиуми, козметика, очила, пенкала и други канцелариски материјал.Овој производ е вашиот најдобар избор.

Детали

Избор на клиенти