DJDLFA Силиконски 26mm 22mm Часовник За Брзо Ослободување за Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5X 5 5PLUS 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен Часовник Рачен Ремен
Свеж

DJDLFA Силиконски 26mm 22mm Часовник За Брзо Ослободување за Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5X 5 5PLUS 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен

DEN 2.67

Достапно.

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. 22ММ : За Garmin Fenix 5 GPS / Glonass Sport Watch For Garmin Феникс 5 Сафир Премиум Gps / Глонасс Мулти Спорт Watch For garmin Ferrunner 935 GPS Трчање / триатлон часовник За Garmin Пристап S60 For Garmin Fenix 6 For Garmin Феникс 6 Pro26 MM : За Garmin D2 Charlie Garmin Потекло MK1 FOR Garmin Fenix 5x Multisport Gps Часовник За Обука За Garmin Fenix 6xfor Garmin Fenix 3for Garmin fenix 3 HRFOR Garmin fenix 3 Sapphirefor Garmin D2 bravo aviation watch gps Watch/ D2 Charliefor Garmin Потекло Mk1for Garmin Quatix 3 Морски GPS SMART Watchfor Garmin Tactix Bravo Gps Multisport Watchpacking : 1*Замена На Часовникот ( Часовникот НЕ Е ВКЛУЧЕН).

Детали

Избор на клиенти