Козари 42 Пакет Прилагодлив Фиока Организатор Разделувачи За Чорапи, Долна Облека, Шминка, Кујна, Гардероба
Свеж

Козари 42 Пакет Прилагодлив Фиока Организатор Разделувачи За Чорапи, Долна Облека, Шминка, Кујна, Гардероба

DEN 1.00

Достапно.

Поставете ја вашата фиока : разделувачите може да се поместат и исечат за да се вклопат во вашата фиока. Погледнете го видеото за да научите како да го користите. Вклучува 42 Пакет : 12,6 Л * 2,75 В(32*7см). Може да се сече за да одговара за секаков вид фиока. Разновиден Организатор : можете да соберете прегради со различни големини за производи за убавина и канцелариски материјали. Совршен за комода / бања / кујна / канцелариски фиоки. Карактеристики : Изработени од висококвалитетен безбеден и еколошки пп материјал, силен и издржлив. 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА! Ако не сте целосно задоволни со купувањето, едноставно контактирајте не и ние ќе ви брзаме бесплатни замени. Не РИЗИКУВАТЕ со нарачување денес!.

Детали

Избор на клиенти