Aexit 5 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци PG13. 5 6mm-12mm Водоотпорен Конектор Адаптер Кабли Конектори &засилувач; Адаптери Жлезди Бела
Свеж

Aexit 5 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци PG13. 5 6mm-12mm Водоотпорен Конектор Адаптер Кабли Конектори &засилувач; Адаптери

DEN 3.00

Достапно.

Име на производот : Кабелска Жлезда; Модел : ПГ13.5. Опсег на кабли : 6-12мм / 0,24 "-0,47"; Нишка О. Д. : 20мм. Должина На Конецот : 20мм;Вкупна Големина : 2,6 х 3,8 см / 1,1 "х 1,5" (Макс.Д * Ч). Материјал : Пластика;Боја : Бела. Тежина : 59гр; Содржина На Пакетот : 5 х Кабелски Жлезди. Се користи за одредување на кабли, водоотпорен дизајн.Специјален дизајн на матрицата за стегање и гумениот дел, широк опсег на стегање, силна отпорност на истегнување, без оштетување на каблите и уредите.Без расклопување, кабелот може да се вметне директно, а потоа лесно да се затегне.Применливо за контролни кутии за машини, дистрибутивни панели, електрични апарати, машини итн.

Детали

Избор на клиенти