Bic 942882 Флуо Еволуција ФЛУО HB со Гума Молив 4 Избрани Бои, црна
Свеж

Bic 942882 Флуо Еволуција ФЛУО HB со Гума Молив 4 Избрани Бои, црна

DEN 0.67

Достапно.

Шестоаголен молив со гума за бришење. Исклучително отпорен молив води со HB. Метал, без чипс со Gewaltsamem Bruch. Материјал : смола молив. Барел во четири флуоресцентни бои : жолта, зелена, розова, портокалова. Шестоаголен молив со гума за бришење. Исклучително отпорен; Оловото содржи ОДДЕЛЕНИЕ HB. Метал, Без Чипс со фрактура На Gewaltsamem. Материјал : Молив Направен од смола и достапен во четири флуоресцентни бои.

Детали

Избор на клиенти