Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК25
Свеж

Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица ПК25

DEN 1.00

Достапно.

€ Флуоресцентна Сијалица PK25. ● Излез на светлина : 2.225 лумени. Потрошена енергија : 30.000 часа. ① Температура на бојата : 3.500 К. Се Користи Енергија : 25 вати. Л-339 Ф25 Т8 735 - пк25 25 вати - 36" - Т8-Средна Би-Пин (Г13) База-3.500 К-700 Серија - 30.000 Час-Боја-Брит ПК25.

Детали

Избор на клиенти