12 Парчиња Лепило Држач ЗА Скринчи Самостојни Додатоци За Коса Организатор Јасен Сјај Ѕидни Куки Накит Вратоврски За Коса Држач За Скринчи Дисплеј Штанд Ѕидна Кука
Свеж

12 Парчиња Лепило Држач ЗА Скринчи Самостојни Додатоци За Коса Организатор Јасен Сјај Ѕидни Куки Накит Вратоврски За Коса Држач

DEN 1.33

Достапно.

Забелешка : Ве Молиме, не закачувајте го на ѕидот од гипс и грубите површини за да ја намалите лепливоста. Доволно за вашата секојдневна употреба, и можете да го дадете на вашето семејство или пријатели. Широко Користени : овие држачи за лепило може да се користат за складирање на сите видови накит и сатенски скринши, како и декорација на ѕидови.

Детали

Избор на клиенти