Пренослив Грејач На Вентилаторот, Домашен Грејач На Мал Простор Со Термостат, Керамички Грејач На Маса/Под За Канцеларија
Свеж

Пренослив Грејач На Вентилаторот, Домашен Грејач На Мал Простор Со Термостат, Керамички Грејач На Маса/Под За Канцеларија

DEN 2.67

Достапно.

Ве молиме внимавајте : овој грејач се загрева со вентилатор. Кога производот е во производство, слој од заштитно масло е прикачен на жиците. Значи, кога производот се загрева, тој ќе испушта чад. Ова е нормално. Рамките на топлинска Топлина (750-Вати); Само Вентилатор. Индикаторското светло за напојување ве известува кога е вклучено. € ●Мал и Тивок Грејач€11.4"x9"x6" (L*W*H) Целосно Склопен. Со вградена рачка за грб, е лесна за носење и движење. Ефикасно ја намалува бучавата под 40d B.Останете тивки во ноќта за спиење!. Карактеристики : + Безбедноста Прво Се Одликува со безбеден прилагодлив термостат, заштита од прегревање и надворешност на ладен допир. Не за употреба во бањи или други простори со висока влажност. + Лесни За Употреба Контроли Изберете од 3 тивки поставки : висока топлина, ниска топлина или само вентилатор. Мала големина и удобна рачка, е совршена за употреба во канцеларија и мали простории. Спецификација : - 2 Поставки За Топлина (750 и 1500 вати). - Автоматска Контрола На Термостатот. - 4 Функција За Позиција Прекинувач (Исклучен, Вентилатор, Низок, Висок). - Напон : 120v, 60 Hz-Моќност : 750 W/1500 W-Тежина : 2lb-Димензии : 9.3 x 5.3 x 10.8-инчен-гарантен период : 1 Година Вклучен Пакет : -1 € Пренослив Електричен Грејач -1 € Упатство За Употреба Забелешка : * Ве Молиме не покривајте го грејачот кога работи. * Ве молиме, не ја допирајте заштитната мрежа кога работи и држете се подалеку од најмалку 10 см.

Детали

  :

Избор на клиенти