Јунтх Андроид 10 2 Дин Автомобил Радио За Џип Wrangler 2011-2014-2G+32G - 10.1 Touchscreen Навигација Медиа Плеер-Поддршка DAB/Bluetooth 5.0/контрола на Воланот/CarPlay/GPS/WiFi/4G/MirrorLink
Свеж

Јунтх Андроид 10 2 Дин Автомобил Радио За Џип Wrangler 2011-2014-2G+32G - 10.1 Touchscreen Навигација Медиа Плеер-Поддршка DAB/Bluetooth

DEN 3279.84

Достапно.

●Режимот НА поделен ЕКРАН И GPS ® split екран ви овозможува да извршувате две апликации рамо до рамо. Секоја содржина На паметен телефон Со android или i OS може да се репродуцира на овој стерео систем. Можете да користите Spotify додека пребарувате. Направете го побезбеден и попријателски за корисниците со контролирање на уредот од воланот. ОБД2 (опционално) Компатибилен со повеќето bluetooth / Wi Fi OBD2 дијагностички уреди Компатибилна апликација : Содржина На Вртежен Момент на пакувањето 1 x приклучок 1 x cinch излез 1 x излезен приклучок Б 1 x USB кабел 1 x радио антена 1 x GPS антена 1 x надворешен микрофон кабел 1 x надворешен МИКРОФОН 1 x камера за заден поглед 1 x упатство за употреба. Ако е така, производот одговара на вашиот автомобил, ако производот одговара на вашиот автомобил, испратете ни фотографија од контролната табла : yuntx_techsupport@163. Можете да преземате други апликации за навигација од Продавницата На Google Play.2 GHz RAM МЕМОРИЈА : 2 GB Rom : 32 GB Екран : 10.

Детали

Избор на клиенти