Премиер Авантура Анти Пропадна Гума Совети 4 Пакет За Тактички Одење Стап
Свеж

Премиер Авантура Анти Пропадна Гума Совети 4 Пакет За Тактички Одење Стап

DEN 319.84

Достапно.

Стандардна големина овие врвови за пешачки столб имаат дупка со дијаметар од 29 мм и се дизајнирани да обезбедат цврсто вклопување на нашиот тактички стап. Додава дополнителна употреба на тврди површини како асфалтирани патеки, патишта, тротоари или карпести терени и почувствувајте ја дополнителната влечна сила од врвовите за да спречите лизгање и да ја подобрите стабилноста. Ги штити столбовите овие заштитници на врвовите спречуваат предвремено носење метални врвови и исто така се добри за животната средина бидејќи ги минимизираат лузните на теренот. Вградените метални подлошки го зголемуваат животниот век на гумените врвови со додавање дополнителен метален слој што спречува металниот врв да ја пробие гумата. 4 парчиња поставени гумени врвови за носење и имаат тенденција да се олабават и да се лизгаат така што секогаш е добра идеја да носите дополнителни совети особено за долги скокања со пакет од 4 парчиња На Премиер авантура што сте покриени. Обезбедете влечење отпорно на лизгање.

Детали

Избор на клиенти