САНУС 17 Тв Медиуми Во Ѕид Кутија, Идеален Со ЅИД МОНТИРАНИ ТВ
Свеж

САНУС 17 Тв Медиуми Во Ѕид Кутија, Идеален Со ЅИД МОНТИРАНИ ТВ

DEN 1279.84

Достапно.

Алатки Што Ќе Ви Бидат Потребни За Инсталација Гипс картон Ниво Молив Филипс Главата Шрафцигер Студ Пронаоѓач Бренд На Производот : САНУС Модел Код : СА-IWB17 UPC Код : 793795536228 - Бела - White 79. Куќиштето од 17 инчи одговара и на поголеми уреди, вклучувајќи Ја и кутијата За Поврзување Samsung one.99 ДОЛАРИ Ширина На Производот : 15. Вклучува кутија, трим прстен, капак, кука и јамка ремен, екстра монтажа плоча, комплетни инструкции и сечење дефиниција. Конструиран од Wi-Fi транспарентен материјал за управување со безжични компоненти со кабелски нокаути за да помогне во организирањето на каблите.

Детали

Избор на клиенти